Vodou chlazený hořák MW 5300 Powermaster pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 300 A (CO2) a 270 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 100 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
| Obj. číslo | 503.5301.4 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 503.5301.4 |
Vodou chlazený hořák MW 5300 Powermaster pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 300 A (CO2) a 270 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 100 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 2 |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 300 A CO2; 270 A MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | Powermaster - s digitálním displejem |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 2 |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 300 A CO2; 270 A MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | Powermaster - s digitálním displejem |
| Délka hořáku: | 4 m |