Plynem chlazený hořák ML 3800 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 320 A (CO2) a 270 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,6 mm. Délka hořáku 3 metry.
| Obj. číslo | 503.3800.3 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 503.3800.3 |
Plynem chlazený hořák ML 3800 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 320 A (CO2) a 270 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,6 mm. Délka hořáku 3 metry.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M36 |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 320 A - CO2 ; 270 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,6 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 3 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M36 |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 320 A - CO2 ; 270 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,6 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 3 m |