Plynem chlazený hořák ML 2400 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 250 A (CO2) a 220 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
| Obj. číslo | 503.2400.4 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 503.2400.4 |
Plynem chlazený hořák ML 2400 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 250 A (CO2) a 220 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 250 A - CO2; 220 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | Lorch série M-Pro / Lorch série C / Lorch série P / Lorch série S / Lorch S-SpeedPulse |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 250 A - CO2; 220 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | Lorch série M-Pro / Lorch série C / Lorch série P / Lorch série S / Lorch S-SpeedPulse |