Plynem chlazený hořák ML 2500 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 230 A (CO2) a 200 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
| Obj. číslo | 503.2500.4 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 503.2500.4 |
Plynem chlazený hořák ML 2500 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 230 A (CO2) a 200 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M25 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 230 A - CO2; 200 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | Lorch M 222 / Lorch M 242 / Lorch M 304 / Lorch série M-Pro |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M25 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 230 A - CO2; 200 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | Lorch M 222 / Lorch M 242 / Lorch M 304 / Lorch série M-Pro |