Holý nerezavějící drát - tyč s velmi nízkým obsahem uhlíku pro svařování austenitických ocelí odolných vůči korozi typu 18% Cr, 8% Ni a 18% Cr, 10% Ni, 3% Mo a ocelí s nižším obsahem slitinových komponentů.
| Obj. číslo | 163024R150 |
| Cena za kg | 681,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 163024R150 |
| Cena za kg | 681,00 Kč |
Holý nerezavějící drát - tyč s velmi nízkým obsahem uhlíku pro svařování austenitických ocelí odolných vůči korozi typu 18% Cr, 8% Ni a 18% Cr, 10% Ni, 3% Mo a ocelí s nižším obsahem slitinových komponentů.
Drát prodáváme po celých 5kg baleních.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C < 0,03; Si = 0,50; Mn = 1,80; Cr = 19,0; Ni = 12,0; Mo = 2,80 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 600 MPa |
| Tažnost A5: | 32 % |
| KV/T: | 75 J (-196 °C) / 175 J (20 °C) / 130 J (-60 °C) / 120 J (-110 °C) |
| Standardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 L |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316L |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV / DNV-GL / TÜV / CWB |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C < 0,03; Si = 0,50; Mn = 1,80; Cr = 19,0; Ni = 12,0; Mo = 2,80 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 600 MPa |
| Tažnost A5: | 32 % |
| KV/T: | 75 J (-196 °C) / 175 J (20 °C) / 130 J (-60 °C) / 120 J (-110 °C) |
| Standardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 L |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316L |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV / DNV-GL / TÜV / CWB |