Holý nerezavějící drát - tyč s velmi nízkým obsahem uhlíku pro svařování austenitických ocelí odolných vůči korozi typu 18% Cr, 8% Ni a 18% Cr, 10% Ni, 3% Mo a ocelí s nižším obsahem slitinových komponentů.
| Obj. číslo | 163010R150 |
| Cena za kg | 961,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 163010R150 |
| Cena za kg | 961,00 Kč |
Holý nerezavějící drát - tyč s velmi nízkým obsahem uhlíku pro svařování austenitických ocelí odolných vůči korozi typu 18% Cr, 8% Ni a 18% Cr, 10% Ni, 3% Mo a ocelí s nižším obsahem slitinových komponentů.
Drát prodáváme po celých 5kg baleních.
| Použití pro materiál: | austenitická nerezová ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | I1 |
| Chemické složení: | C < 0,03; Si = 0,5; Mn = 1,8; Cr = 19; Ni = 12; Mo = 2,8; FN =10 % |
| Balení: | 5 kg |
| Standardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 L |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316L |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Schválení/Certifikace: | CWB / CE EN 13479 / DNV 316L (-60 °C) / TÜV 04270 |
| Použití pro materiál: | austenitická nerezová ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | I1 |
| Chemické složení: | C < 0,03; Si = 0,5; Mn = 1,8; Cr = 19; Ni = 12; Mo = 2,8; FN =10 % |
| Balení: | 5 kg |
| Standardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 L |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316L |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Schválení/Certifikace: | CWB / CE EN 13479 / DNV 316L (-60 °C) / TÜV 04270 |