Plný svařovací drát s nízkým obsahem uhlíku na MAG svařování nerezavějících ocelí typu 18Cr8Ni a niobem stabilizovaných ocelí tohoto typu.
| Obj. číslo | 1612109820 |
| Cena za kg | 458,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1612109820 |
| Cena za kg | 458,00 Kč |
Plný svařovací drát s nízkým obsahem uhlíku na MAG svařování nerezavějících ocelí typu 18Cr8Ni a niobem stabilizovaných ocelí tohoto typu.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 15 kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 80–240 A |
| Napětí: | 15–28 V |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + O2 (M13) |
| Chemické složení: | C = 0,01; Mn = 1,8; Si = 0,8; S = 0,012; P = 0,013; Ni = 10; Cr = 20; Mo = 0,1; Cu = 0,10 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PF - poloha svislá nahoru |
| Rychlost podávání drátu: | 4,0–16,0 m/min (4,0 – 16,0) |
| Produktivita: | 1,5–6,0 kg/h (1,5 – 6,0) |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A:G 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 80–240 A |
| Napětí: | 15–28 V |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + O2 (M13) |
| Chemické složení: | C = 0,01; Mn = 1,8; Si = 0,8; S = 0,012; P = 0,013; Ni = 10; Cr = 20; Mo = 0,1; Cu = 0,10 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PF - poloha svislá nahoru |
| Rychlost podávání drátu: | 4,0–16,0 m/min (4,0 – 16,0) |
| Produktivita: | 1,5–6,0 kg/h (1,5 – 6,0) |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A:G 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |