Plný svařovací drát s nízkým obsahem uhlíku na MAG svařování nerezavějících ocelí typu 18Cr8Ni a niobem stabilizovaných ocelí tohoto typu.
| Obj. číslo | 1612129820 |
| Cena za kg | 630,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1612129820 |
| Cena za kg | 630,00 Kč |
Plný svařovací drát s nízkým obsahem uhlíku na MAG svařování nerezavějících ocelí typu 18Cr8Ni a niobem stabilizovaných ocelí tohoto typu.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 15 kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 100–300 A |
| Napětí: | 15–29 V |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + O2 (M13) |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PF - poloha svislá nahoru |
| Rychlost podávání drátu: | 3,0–14,0 m/min |
| Produktivita: | 1,6–7,5 kg/h |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A:G 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 100–300 A |
| Napětí: | 15–29 V |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + O2 (M13) |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PF - poloha svislá nahoru |
| Rychlost podávání drátu: | 3,0–14,0 m/min |
| Produktivita: | 1,6–7,5 kg/h |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A:G 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |