Invertorová TIG svářečka MOST JASIC Pontig 200 AC/DC LCD s pulzním proudem do 200 Hz a MMA režimem – výborná pro svařování hliníku (TIG AC), nerezu a oceli (TIG DC). PFC, moderní LCD displej, možnost ovládání s bezdrátovým nožním ovladačem.
| Obj. číslo | 5200005410 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 30.4.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 24 066 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 5%
| Obj. číslo | 5200005410 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Invertorová TIG svářečka MOST JASIC Pontig 200 AC/DC LCD s pulzním proudem do 200 Hz a MMA režimem – výborná pro svařování hliníku (TIG AC), nerezu a oceli (TIG DC). PFC, moderní LCD displej, možnost ovládání s bezdrátovým nožním ovladačem.
Pontig 200 AC/DC LCD je invertorový svařovací usměrňovač pro TIG svařování hliníku (s použitím AC proudu) nebo oceli a nerezavějící oceli (s použitím DC proudu), jakož i MMA (obalené elektrody).
Svařuje metodou DC TIG se stejnosměrným nebo pulsním proudem s frekvencí až 200 Hz. TIG AC nabízí regulaci frekvence a vyvážení pro maximální účinnost svařování hliníku při zachování kvality svaru.
Pro zařízení je k dispozici kapalinový chladič FANCOOL LC-30 (je třeba dokoupit zvlášť), který umožňuje použití kapalinou chlazených hořáků a zvyšuje proudovou kapacitu, zejména při svařování hliníku.
Funkce svářečky Pontig 200 AC/DC LCD
PONTIG 200 AC/DC LCD má všechny další funkce potřebné pro profesionální svařování TIG (předproudění a doproudění plynu, zvyšování proudu, vyplňování kráteru..).
Mezi hlavní aplikace patří svařování s nízkou a střední intenzitou:
Obsah balení:
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Chlazení: | vzduchem nebo vodou |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5 – 200 A; MMA: 10 – 160 A |
| Jištění: | 16 C pomalé |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 100 A; MMA: 88 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 129 A; MMA: 114 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | TIG: 25 % = 200 A; MMA: 30 % = 160 A |
| Účinnost: | 80 % |
| Krytí: | IP 23S |
| Nastavení svařovacího proudu: | plynulé |
| Třída izolace: | H |
| Rozměry: | 490 × 165 × 341 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Průměr elektrody: | MMA: 1,6 – 4,0 mm |
| Připojení svařovacích kabelů: | 35/50 (velké) |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Chlazení: | vzduchem nebo vodou |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5 – 200 A; MMA: 10 – 160 A |
| Jištění: | 16 C pomalé |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 100 A; MMA: 88 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 129 A; MMA: 114 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | TIG: 25 % = 200 A; MMA: 30 % = 160 A |
| Účinnost: | 80 % |
| Krytí: | IP 23S |
| Nastavení svařovacího proudu: | plynulé |
| Třída izolace: | H |
| Rozměry: | 490 × 165 × 341 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Průměr elektrody: | MMA: 1,6 – 4,0 mm |
| Připojení svařovacích kabelů: | 35/50 (velké) |