Svařovací multifunkční invertor pro svařování MIG/MAG (CO2), MMA (obalovaná elektroda) a TIG s dotykovým zapalováním je určen hlavně pro karosářské dílny.
| Obj. číslo | SETaxe-201 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | SETaxe-201 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací multifunkční invertor pro svařování MIG/MAG (CO2), MMA (obalovaná elektroda) a TIG s dotykovým zapalováním je určen hlavně pro karosářské dílny.
Sada obsahuje kromě svářečky aXe 201 MIG LCD také:
Jednofázový multifunkční stroj umožňuje svařování metodami:
Co nabízí invertor aXe 201 MIG LCD značky ALFA IN?


Technické parametry svářečky:

V ceně svařovacího invertoru aXe 201 MIG LCD je zahrnuto příslušenství:
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Napětí naprázdno U20: | 67 V |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 474 x 911 x 670 mm |
| Hmotnost: | 44,5 kg |
| Hmotnost cívky: | 15 nebo 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Průměr elektrody: | max. 4,0 mm |
| Barva: | bílá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Napětí naprázdno U20: | 67 V |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 474 x 911 x 670 mm |
| Hmotnost: | 44,5 kg |
| Hmotnost cívky: | 15 nebo 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Průměr elektrody: | max. 4,0 mm |
| Barva: | bílá |