Univerzální obalená svařovací elektroda pro MMA svařování nelegovaných, tenkých plechů, pro stehovací a překlenovací svary.
| Obj. číslo | 4600162110 |
| Cena za kg | 457,00 Kč |
| Balenie | 2 kg |
| Obj. číslo | 4600162110 |
| Cena za kg | 457,00 Kč |
Univerzální obalená svařovací elektroda pro MMA svařování nelegovaných, tenkých plechů, pro stehovací a překlenovací svary.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních, 1 balení = 2,0 kg/318 kusů, 1 karton = 6 x 2,0 kg = 12 kg, 1 paleta = 924 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-celulózová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 30–60 A |
| Průměr (tloušťka): | 1,6 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Přesušení elektrody: | 100–120 °C/1 hodinu |
| Napětí: | 26 V |
| Doba hoření: | 36 s |
| Hmotnost 1000 ks: | 6,3 kg |
| Hmotnost krabice: | 2 kg |
| Počet v krabici: | 318 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510 MPa |
| Tažnost A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / LR / DNV / VdTÜV / VdTÜV 00632 / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 / DB: 10.039.05 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-celulózová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 30–60 A |
| Průměr (tloušťka): | 1,6 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Přesušení elektrody: | 100–120 °C/1 hodinu |
| Napětí: | 26 V |
| Doba hoření: | 36 s |
| Hmotnost 1000 ks: | 6,3 kg |
| Hmotnost krabice: | 2 kg |
| Počet v krabici: | 318 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510 MPa |
| Tažnost A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / LR / DNV / VdTÜV / VdTÜV 00632 / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 / DB: 10.039.05 |