Univerzální obalená svařovací elektroda pro MMA svařování nelegovaných, tenkých plechů, pro stehovací a překlenovací svary.
| Obj. číslo | 4600202410 |
| Cena za kg | 319,00 Kč |
| Balenie | 2,1 kg |
| Obj. číslo | 4600202410 |
| Cena za kg | 319,00 Kč |
Univerzální obalená svařovací elektroda pro MMA svařování nelegovaných, tenkých plechů, pro stehovací a překlenovací svary.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních, 1 balení = 2,1 kg/220 kusů, 1 karton = 6 x 2,1 kg = 12,6 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / litina |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-celulózová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 50–70 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Přesušení elektrody: | 100–120 °C/1 hodinu |
| Výtěžnost: | 93 % |
| Hmotnost 1000 ks: | 9,5 kg |
| Hmotnost krabice: | 2,1 kg |
| Počet v krabici: | 220 ks |
| Mez kluzu Re: | 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510 MPa |
| Tažnost A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) / 35 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR / DNV / RS |
| Použití pro materiál: | ocel / litina |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-celulózová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 50–70 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Přesušení elektrody: | 100–120 °C/1 hodinu |
| Výtěžnost: | 93 % |
| Hmotnost 1000 ks: | 9,5 kg |
| Hmotnost krabice: | 2,1 kg |
| Počet v krabici: | 220 ks |
| Mez kluzu Re: | 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510 MPa |
| Tažnost A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) / 35 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR / DNV / RS |