Elektroda pro svařování a navařování. Na legované a neznámé oceli, pružinové oceli, nerezavějící oceli, nástrojové a manganové oceli. Vysoká pevnost a odolnost proti trhlinám, korozi a rázům.
| Obj. číslo | 8200250 |
| Cena za kg | 2 806,00 Kč |
| Balenie | 1 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 7.4.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 2 576 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | 8200250 |
| Cena za kg | 2 806,00 Kč |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Elektroda pro svařování a navařování. Na legované a neznámé oceli, pružinové oceli, nerezavějící oceli, nástrojové a manganové oceli. Vysoká pevnost a odolnost proti trhlinám, korozi a rázům.
Zobrazená cena je za 1 kg, elektrody prodáváme na kila.
Elektroda CHEM-WELD 8200 umožňuje svařování ocelí:
Na kalitelné a pružinové oceli je potřebný předehřev 250 °C. Pro předehřev lze použít předehřívací elektrodu CHEM-WELD 5100.
| Použití pro materiál: | legované a neznámé oceli |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-bazická |
| Druh proudu: | = +/~ 50 V |
| Svařovací proud: | 50–80 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PD - poloha vodorovná šikmo nad hlavou / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,1; Si = 1; Mn = 0,6; Cr = 29; Ni = 9,5; Mo = 0,5 |
| Počet ks/kg svarového kovu: | 56 |
| Hmotnost krabice: | 4,0 kg |
| Mez kluzu Re: | > 500 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 700–850 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 24 J (20 °C) |
| Tvrdost: | 240 HB |
| Standardy EN ISO: | EN 1600: E 29.9R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 312-16 |
| DIN: | 8556: E 29 9 R 26 |
| Werkstoff nr:: | 1.4337 |
| Použití pro materiál: | legované a neznámé oceli |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-bazická |
| Druh proudu: | = +/~ 50 V |
| Svařovací proud: | 50–80 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PD - poloha vodorovná šikmo nad hlavou / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,1; Si = 1; Mn = 0,6; Cr = 29; Ni = 9,5; Mo = 0,5 |
| Počet ks/kg svarového kovu: | 56 |
| Hmotnost krabice: | 4,0 kg |
| Mez kluzu Re: | > 500 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 700–850 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 24 J (20 °C) |
| Tvrdost: | 240 HB |
| Standardy EN ISO: | EN 1600: E 29.9R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 312-16 |
| DIN: | 8556: E 29 9 R 26 |
| Werkstoff nr:: | 1.4337 |
Testování elektrod CHEM-WELD 7000, 7100, 8200 a 6100