Ultratenký kotouč pro řezání obyčejné oceli, profilů a tenkostěnných trubek.
| Obj. číslo | 9414380160 |
| Obj. číslo | 9414380160 |
Ultratenký kotouč pro řezání obyčejné oceli, profilů a tenkostěnných trubek.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST STANDARD STEEL (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 180 mm |
| Tloušťka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 8 500 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 180 mm |
| Tloušťka: | 1,6 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 8 500 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,3 kg |