Ultratenký kotouč pro řezání obyčejné oceli, profilů a tenkostěnných trubek.
| Obj. číslo | 9414315100 |
| Obj. číslo | 9414315100 |
Ultratenký kotouč pro řezání obyčejné oceli, profilů a tenkostěnných trubek.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST STANDARD STEEL (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 115 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 13 300 ot/min |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 115 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 13 300 ot/min |