Ultratenký kotouč pro řezání obyčejných a nerezavějících ocelí, pro řezání trubek, profilů, tenkostěnných a silnostěnných plechů.
| Obj. číslo | 9414625100 |
| Obj. číslo | 9414625100 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Ultratenký kotouč pro řezání obyčejných a nerezavějících ocelí, pro řezání trubek, profilů, tenkostěnných a silnostěnných plechů.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST PRO METAL+ INOX (řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Hmotnost: | 0,035 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Hmotnost: | 0,035 kg |