Sada 300 kusů ultratenkých kotoučů pro řezání obyčejných a nerezavějících ocelí, pro řezání trubek, profilů, tenkostěnných a silnostěnných plechů.
| Obj. číslo | 941212532B |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 7.10.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 6 360 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
| Obj. číslo | 941212532B |
Sada 300 kusů ultratenkých kotoučů pro řezání obyčejných a nerezavějících ocelí, pro řezání trubek, profilů, tenkostěnných a silnostěnných plechů.
Balení obsahuje 300 kotoučů 125 x 1,0 mm MOST PRO METAL + INOX typ 41.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST PRO METAL+ INOX (řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |