Plazma CUT 45 PFC pro řezání různých materiálů. Kvalitní řez uhlíkové oceli do tloušťky 14 mm, maximální řez 25 mm. Výborný výkon, pokročilé technologie.
| Obj. číslo | L2S42 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 11.5.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 21 731 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | L2S42 |
Plazma CUT 45 PFC pro řezání různých materiálů. Kvalitní řez uhlíkové oceli do tloušťky 14 mm, maximální řez 25 mm. Výborný výkon, pokročilé technologie.
V ceně je zahrnuto:
| Síťové napětí: | AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz (AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz) |
| Rozsah řezacího proudu: | 115 V: 20–30 A/230 V: 20–45 A |
| Menovitý vstupný prúd: | 115 V: 31 A; 230 V: 23 A |
| Menovitý zaťažovateľ: | 25 % |
| Svorkové napětí (napětí naprázdno): | < 50 W |
| Účinnosť: | 86 % |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 546 × 166 × 341 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Max. tloušťka řezu: | 25 mm |
| Kvalitní řez: | 14 mm (14) |
| Kvalitní řez nerez: | 115 V: 5 mm/230 V: 14 mm |
| Síťové napětí: | AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz (AC 1 × 230 V/50 – 60 Hz) |
| Rozsah řezacího proudu: | 115 V: 20–30 A/230 V: 20–45 A |
| Menovitý vstupný prúd: | 115 V: 31 A; 230 V: 23 A |
| Menovitý zaťažovateľ: | 25 % |
| Svorkové napětí (napětí naprázdno): | < 50 W |
| Účinnosť: | 86 % |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 546 × 166 × 341 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Max. tloušťka řezu: | 25 mm |
| Kvalitní řez: | 14 mm (14) |
| Kvalitní řez nerez: | 115 V: 5 mm/230 V: 14 mm |