Ultratenký kotouč pro broušení běžných, nerezavějících a legovaných ocelí s malým i velkým průřezem.
| Obj. číslo | 9421615000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 13.11.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 80 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 20%
| Obj. číslo | 9421615000 |
Ultratenký kotouč pro broušení běžných, nerezavějících a legovaných ocelí s malým i velkým průřezem.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST PRO INOX (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 10 200 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 10 200 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |