Ultratenké kotouče pro broušení běžných, nerezavějících a legovaných ocelí s malým i velkým průřezem.
| Obj. číslo | 9421612500 |
| Obj. číslo | 9421612500 |
Ultratenké kotouče pro broušení běžných, nerezavějících a legovaných ocelí s malým i velkým průřezem.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST PRO INOX (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |