Středně tvrdý kotouč na broušení běžné oceli.
| Obj. číslo | 9421150000 |
| Obj. číslo | 9421150000 |
Středně tvrdý kotouč na broušení běžné oceli.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST STANDARD STEEL (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 10 200 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,18 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 10 200 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,18 kg |