Sada 200 ks středně tvrdých brusných kotoučů MOST STANDARD METAL pro klasickou ocel. Vysoká agresivita broušení a dlouhá životnost. Dobrý poměr cena/výkon.
| Obj. číslo | 941212542B |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 12.11.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 7 200 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 941212542B |
Sada 200 ks středně tvrdých brusných kotoučů MOST STANDARD METAL pro klasickou ocel. Vysoká agresivita broušení a dlouhá životnost. Dobrý poměr cena/výkon.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST STANDARD STEEL (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |