Protihlukové špunty do uší se spojovacím páskem na nošení pod bradou nebo za hlavou se snadno používají, jsou praktické a pohodlné.
| Obj. číslo | 7100089592 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 194 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100089592 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Protihlukové špunty do uší se spojovacím páskem na nošení pod bradou nebo za hlavou se snadno používají, jsou praktické a pohodlné.
Chrániče sluchu 3M™ E-A.R™ 1310 se používají v náročném pracovním prostředí a všude tam, kde je klíčovým požadavkem pohodlné a nepřetržité nošení.
| Špunty do uší: | pěnové |
| Hodnota útlumu, SNR: | 26 dB |
| Třída ochrany: | 87 dB(A)–98 dB(A) |
| Typ chrániče: | zátkové chrániče sluchu (špunty do uší) |
| Použití: | opakované |
| Materiál: | elastická pěna |
| Hmotnost: | 408 g |
| Špunty do uší: | pěnové |
| Hodnota útlumu, SNR: | 26 dB |
| Třída ochrany: | 87 dB(A)–98 dB(A) |
| Typ chrániče: | zátkové chrániče sluchu (špunty do uší) |
| Použití: | opakované |
| Materiál: | elastická pěna |
| Hmotnost: | 408 g |