Univerzální wolframová elektroda E3 se vzácnými zeminami (směs oxidů) pro svařování metodou TIG, fialová.
| Obj. číslo | 5019976020 |
| Obj. číslo | 5019976020 |
Univerzální wolframová elektroda E3 se vzácnými zeminami (směs oxidů) pro svařování metodou TIG, fialová.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, objednávejte 10 ks.
V porovnaní s elektrodami s přísadou thoria:
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / neželezné kovy |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | směs oxidů |
| Barva: | fialová |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 6848 |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / neželezné kovy |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | směs oxidů |
| Barva: | fialová |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 6848 |