Wolframová elektroda WP na svařování hliníku a hliníkových slitin metodou TIG, zelená.
| Obj. číslo | 5019932417 |
| Obj. číslo | 5019932417 |
Wolframová elektroda WP na svařování hliníku a hliníkových slitin metodou TIG, zelená.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, objednávejte 10 kusů.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | střídavý |
| Svařovací proud: | 70–180 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | W = 99,8 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | zelená |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | střídavý |
| Svařovací proud: | 70–180 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | W = 99,8 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | zelená |