Wolframová elektroda WL20 pro svařování nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí, slitin hliníku, mědi, hořčíku, titanu a niklu metodou TIG AC/DC, modrá.
| Obj. číslo | 5019977024 |
| Obj. číslo | 5019977024 |
Wolframová elektroda WL20 pro svařování nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí, slitin hliníku, mědi, hořčíku, titanu a niklu metodou TIG AC/DC, modrá.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, objednávejte 10 ks.
Doporučený proud (dle normy ISO 6848:2015):
| Svařovací proud (jednosměrný) | Úhel elektrody |
|---|---|
| 20 A | 30° |
| 20–100 A | 60°–90° |
| 100–200 A | 90°–120° |
| > 200 A | 120° |
| Použití pro materiál: | vysokolegovaná ocel / nízkolegované oceli / slitiny hliníku / slitiny mědi / slitiny hořčíku / slitiny titanu / slitiny niklu |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 75–230 A, AC: 60–175 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Barva: | modrá |
| Použití pro materiál: | vysokolegovaná ocel / nízkolegované oceli / slitiny hliníku / slitiny mědi / slitiny hořčíku / slitiny titanu / slitiny niklu |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 75–230 A, AC: 60–175 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Barva: | modrá |