Šedá wolframová elektroda WC20 pro svařování metodou TIG pro všechny aplikace v celém rozsahu svařování stejnosměrným a střídavým proudem.
| Obj. číslo | 5019972417 |
| Obj. číslo | 5019972417 |
Šedá wolframová elektroda WC20 pro svařování metodou TIG pro všechny aplikace v celém rozsahu svařování stejnosměrným a střídavým proudem.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / slitiny hliníku / slitiny mědi / slitiny hořčíku / slitiny titanu / slitiny niklu |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 70–240 A, AC:70–180 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | cerium 2% CeO2 |
| Barva: | šedá |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / slitiny hliníku / slitiny mědi / slitiny hořčíku / slitiny titanu / slitiny niklu |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 70–240 A, AC:70–180 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | cerium 2% CeO2 |
| Barva: | šedá |