Šedá wolframová elektroda WC20 na svařování metodou TIG pro všechny způsoby použití v celém rozsahu svařování stejnosměrným a střídavým proudem.
| Obj. číslo | 5019971617 |
| Obj. číslo | 5019971617 |
Šedá wolframová elektroda WC20 na svařování metodou TIG pro všechny způsoby použití v celém rozsahu svařování stejnosměrným a střídavým proudem.
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 15–130 A, AC: 20–90 A |
| Průměr (tloušťka): | 1,6 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | cerium 2% CeO2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | šedá |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 15–130 A, AC: 20–90 A |
| Průměr (tloušťka): | 1,6 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | cerium 2% CeO2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | šedá |