Robustní bruska se silným 1400 W motorem, pro průměr kotouče 125 mm. Rychlá beznástrojová výměna kotouče, ochranná spojka, možnost otočení krytu převodovky o 90°, ochrana proti přetížení, jemný náběh.
| Obj. číslo | 600347000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 8.10.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 2 543 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 600347000 |
Robustní bruska se silným 1400 W motorem, pro průměr kotouče 125 mm. Rychlá beznástrojová výměna kotouče, ochranná spojka, možnost otočení krytu převodovky o 90°, ochrana proti přetížení, jemný náběh.
Obsah balení:
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1400 W (1400) |
| Točivý (krouticí) moment: | 3,3 Nm (3,3) |
| Výstupní výkon: | 780 W (780) |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 11500 ot/min (11500) |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 10500 /min (10500) |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Gumový obvod: | 194 mm (194) |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,2 kg (2,2) |
| Broušení povrchu: | 7,5 m/s² (7,5) |
| Broušení brusným papírem: | 2,5 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) (87) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB(A) (98) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1400 W (1400) |
| Točivý (krouticí) moment: | 3,3 Nm (3,3) |
| Výstupní výkon: | 780 W (780) |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 11500 ot/min (11500) |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 10500 /min (10500) |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Gumový obvod: | 194 mm (194) |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,2 kg (2,2) |
| Broušení povrchu: | 7,5 m/s² (7,5) |
| Broušení brusným papírem: | 2,5 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) (87) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB(A) (98) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |