Trubičkový drát s vlastní ochranou bez potřeby plynu pro svařování běžných C-Mn ocelí a pro tenkostěnné materiály o tloušťce 0,8–5,0 mm (i pozinkované).
| Obj. číslo | 35UE084630 |
| Cena za kg | 539,00 Kč |
| Balenie | 4,5 kg |
| Obj. číslo | 35UE084630 |
| Cena za kg | 539,00 Kč |
Trubičkový drát s vlastní ochranou bez potřeby plynu pro svařování běžných C-Mn ocelí a pro tenkostěnné materiály o tloušťce 0,8–5,0 mm (i pozinkované).
Uvedená cena je za celé balení drátu. Drát prodáváme pouze po celých baleních = 4,5 kg.
Drát vytváří hladký povrch sváru a strusku, která plně chrání svárovou lázeň a je snadno odstranitelná. Úroveň rozstřiku je velmi nízká.
Použití stejnosměrného proudu (- na elektrodě) minimalizuje riziko průvaru.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Proud: | 40–100 A |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastní ochranou |
| Chemické složení: | C = 0,2 % ; Si = 0,3 % ; Mn = 1,0 % ; Al = 2,0 % % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 4,5 kg |
| Mez kluzu Re: | 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 497 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Proud: | 40–100 A |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastní ochranou |
| Chemické složení: | C = 0,2 % ; Si = 0,3 % ; Mn = 1,0 % ; Al = 2,0 % % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 4,5 kg |
| Mez kluzu Re: | 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 497 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |