Trubičkový drát (plněná elektroda) pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 1133502123 |
| Cena za kg | 55,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1133502123 |
| Cena za kg | 55,00 Kč |
Trubičkový drát (plněná elektroda) pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí metodou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balení drátu. Drát prodáváme pouze po celých baleních = 15 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,03; Si = 0,51; Mn = 1,26; P = 0,01; S = 0,011 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 545 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 572 MPa |
| Tažnost A5: | > 28 % |
| KV/T: | > 110 J (0 °C) / > 70 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | 17632-A: T422PC1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-1C |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL / LR / RS |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,03; Si = 0,51; Mn = 1,26; P = 0,01; S = 0,011 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 545 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 572 MPa |
| Tažnost A5: | > 28 % |
| KV/T: | > 110 J (0 °C) / > 70 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | 17632-A: T422PC1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-1C |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL / LR / RS |