Trubičkový drát (plněná elektroda) pro jedno- nebo víceprůchodové svařování uhlíkových a manganovo-uhlíkových ocelí a podobných materiálů, včetně jemnozrnných ocelí metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 1133507122 |
| Cena za kg | 141,00 Kč |
| Balenie | 16 kg |
| Obj. číslo | 1133507122 |
| Cena za kg | 141,00 Kč |
Trubičkový drát (plněná elektroda) pro jedno- nebo víceprůchodové svařování uhlíkových a manganovo-uhlíkových ocelí a podobných materiálů, včetně jemnozrnných ocelí metodou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balení drátu. Drát prodáváme pouze po celých baleních = 16 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,07; Si = 0.7; Mn = 1,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 490 (≥ 460) N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 590 (550 – 660) N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 25 % (≥ 20) % |
| KV/T: | > 90 J (-30 °C) / 27 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 17632-A: T46 3 M M21 1 H5 |
| AWS (American Welding Society): | AWS A5.18: E 70C-6M H4 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,07; Si = 0.7; Mn = 1,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 490 (≥ 460) N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 590 (550 – 660) N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 25 % (≥ 20) % |
| KV/T: | > 90 J (-30 °C) / 27 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 17632-A: T46 3 M M21 1 H5 |
| AWS (American Welding Society): | AWS A5.18: E 70C-6M H4 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL / LR / TÜV |