Svařovací stůl Rhino Cart s upínací technikou (66 kusů) pro přesné nastavení obrobku při svařování. Praktické uspořádání, přehled na pracovišti.
| Obj. číslo | TDQ612075-K1 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | TDQ612075-K1 |
Svařovací stůl Rhino Cart s upínací technikou (66 kusů) pro přesné nastavení obrobku při svařování. Praktické uspořádání, přehled na pracovišti.
V ceně je zahrnuto:
| Systém otvorů: | 16 |
| Mřížka (rastr): | 50 × 50 mm |
| Maximální zatížení: | 680 kg |
| Počet nohou: | 4 |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Výška: | 910 mm |
| Tloušťka: | 16 mm |
| Hmotnost: | stôl 185 kg, sada 10 kg |
| Systém otvorů: | 16 |
| Mřížka (rastr): | 50 × 50 mm |
| Maximální zatížení: | 680 kg |
| Počet nohou: | 4 |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Výška: | 910 mm |
| Tloušťka: | 16 mm |
| Hmotnost: | stôl 185 kg, sada 10 kg |