Svářečka R 300 s ovládacím panelem ControlPro v setu s hořákem ML 2400, zemnícím kabelem a adaptérem cívky. Výborné svařovací vlastnosti pro ocel, nerezovou ocel a hliník, pro svařování MIG/MAG, MMA a TIG.
| Obj. číslo | 226.7002.0 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 226.7002.0 |
Svářečka R 300 s ovládacím panelem ControlPro v setu s hořákem ML 2400, zemnícím kabelem a adaptérem cívky. Výborné svařovací vlastnosti pro ocel, nerezovou ocel a hliník, pro svařování MIG/MAG, MMA a TIG.
Svařovací set obsahuje:
Svařovací stroj LORCH R300 Control Pro je ideální pro náročné podmínky každodenního zpracování kovů:

MIG-MAG logika: 2-taktní/4-taktní, bodové svařování
Svařovatelné materiály: ocel, nerezavějící ocel, hliník, měď
Průměr svařitelného drátu pro ocel/hliník: 0,6 – 1,2 mm/1,0 – 1,2 mm
Průměr pájitelného drátu pro CuSi: 0,8 – 1,2 mm
Tloušťka materiálu pro ocel/hliník: 0,6 – 15 mm/1,2 – 18 mm
Svařovací stroj Lorch R 300 je určen pro dílny a snadnou výrobu, kovozpracující řemesla, opravy automobilů, zámečnictví a kovoobrábění, zemědělství, domácí kutily s vysokými nároky, domácí a stavební techniku.
Plynem chlazený hořák ML 2400 pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 250 A (CO2) a 220 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 60 % pracovního cyklu. Použití svařovacího drátu o průměru 0,8–1,2 mm. Délka hořáku 4 metry.
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3~400/3~230 |
| Rozsah svařovacího proudu: | 20 – 290 A |
| Rozsah napětí: | 15 – 31 V |
| Napětí na prázdno: | DC: 63 V |
| Jištění: | 16 A pomalé |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 200 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 220 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Nastavení svařovacího proudu: | plynulé |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Rozměry: | 880 × 400 × 755 mm |
| Hmotnost: | 49 kg |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3~400/3~230 |
| Rozsah svařovacího proudu: | 20 – 290 A |
| Rozsah napětí: | 15 – 31 V |
| Napětí na prázdno: | DC: 63 V |
| Jištění: | 16 A pomalé |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 200 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 220 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Nastavení svařovacího proudu: | plynulé |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Rozměry: | 880 × 400 × 755 mm |
| Hmotnost: | 49 kg |