Svářečka Lorch MicorStick 160 s ovládacím panelem BasicPlus nabízí novou koncepci svařování díky patentované technologii Micor, která zabezpečuje výrazně zvýšený výkon.
| Obj. číslo | set-micorstick-160-kable |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 4.6.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 23 550 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | set-micorstick-160-kable |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svářečka Lorch MicorStick 160 s ovládacím panelem BasicPlus nabízí novou koncepci svařování díky patentované technologii Micor, která zabezpečuje výrazně zvýšený výkon.
Obrovskou inovací je možnost připojení baterie Mobile Power, s kterou je možné svařovat i bez připojení na elektrickou síť – toto provedení se nazývá Accu-Ready.
Svařovací set kromě svářečky LORCH MicorStick 160 BasicPlus obsahuje svařovací kabely (+ -) 25 mm2 3 m 35–50 komplet.
Patentovaná technologie MicorStick je výjimečná tím, že při poklesu proudu v důsledku vnějších vlivů aktivuje výrazně vyšší rezervy napětí a spolehlivě kompenzuje kolísání napětí v síti. MicorStick umožňuje svařovat s dokonalou spolehlivostí i při provozu na nestabilních nebo slabých napájecích zdrojích. Výsledkem je perfektní svařování elektrodou vhodné i pro ty nejnáročnější svářečské práce.
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez / CuSi |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +15 %/-40 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–150 A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | max. proud/30 %, 120 A/60 %, 110 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 340 × 130 × 215 mm |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| Barva: | červená |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez / CuSi |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +15 %/-40 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–150 A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | max. proud/30 %, 120 A/60 %, 110 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 340 × 130 × 215 mm |
| Hmotnost: | 4,9 kg |
| Barva: | červená |