Set Ready to WELD s invertorovou svářečkou TIG Pontig 202 AC/DC MOST s příslušenstvím pro svařování oceli, nerezu a hliníku metodami TIG DC, TIG AC/DC, TIG HF a MMA. Stačí rozbalit a svařovat!
| Obj. číslo | set-pontig-202-ready-to-weld |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 13.6.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 30 381 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | set-pontig-202-ready-to-weld |
Set Ready to WELD s invertorovou svářečkou TIG Pontig 202 AC/DC MOST s příslušenstvím pro svařování oceli, nerezu a hliníku metodami TIG DC, TIG AC/DC, TIG HF a MMA. Stačí rozbalit a svařovat!
Svařovací sada obsahuje:
MOST Pontig 202 AC/DC je invertorová svářečka TIG pro svařování hliníku, nerezové oceli a oceli. Díky režimu AC/DC, pulznímu proudu až 200 Hz a vysokofrekvenčnímu HF zapalování poskytuje kontrolu nad svařovacím procesem. Více informací o svářečce si můžete přečíst také na našem blogu - MOST Pontig 202 AC/DC recenze.

Svářečka TIG pro hliník - Pontig 202 AC/DC MOST

Svářečka PONTIG 202 AC/DC MOST pro svařování metodou TIG - ovládací panel

Hliníkový svar provedený invertorovou svářečkou Pontig 202 AC/DC MOST

Svářec kukla ARCHON MOST 1/1/1/2
Kukla ARCHON kombinuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, komfort a velmi dobré technické parametry:

Samostmívací kazeta kukly Archon MOST
Nízká hmotnost průzoru a ergonomický, nastavitelný hlavový díl poskytují maximální pohodlí během dlouhodobého používání.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10–200 A, MMA: 10–160 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 200 A/25 %, 129 A/60 %, 100 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | DC: 160 A/30 %, 114 A/60 %, 88 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A zpožděné |
| Krytí: | IP 21S |
| Rozměry: | 502 × 218 × 382 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Průměr elektrody: | 1,6–3,25 |
| Barva: | modrá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10–200 A, MMA: 10–160 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 200 A/25 %, 129 A/60 %, 100 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | DC: 160 A/30 %, 114 A/60 %, 88 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A zpožděné |
| Krytí: | IP 21S |
| Rozměry: | 502 × 218 × 382 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Průměr elektrody: | 1,6–3,25 |
| Barva: | modrá |
Recenze TIG svářečky Pontig 202 AC/DC MOST na svařování hliníku
AC/DC Tig MOST - Pontig 202
Recenze KILLEROZ
Review Most Pontig 202 AC/DC 4K welding | Recenze svářečka Most Pontig 202 AC/DC 4K | ENG sub