Svařovací invertor Pontig 202 AC/DC je vhodný na svařování metodou TIG. Ovládá funkci vysokofrekvenčního zapalování TIG HF, TIG s pulzním proudem i MMA. Tato přenosná svářečka je vhodná na svařování hliníku, nerezu i oceli.
| Obj. číslo | setpontig202ac-dc |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 8.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 24 195 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | setpontig202ac-dc |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací invertor Pontig 202 AC/DC je vhodný na svařování metodou TIG. Ovládá funkci vysokofrekvenčního zapalování TIG HF, TIG s pulzním proudem i MMA. Tato přenosná svářečka je vhodná na svařování hliníku, nerezu i oceli.
MOST Pontig 202 AC/DC je invertorová svářečka TIG pro svařování hliníku, nerezové oceli a oceli. Díky režimu AC/DC, pulznímu proudu až 200 Hz a vysokofrekvenčnímu HF zapalování poskytuje kontrolu nad svařovacím procesem. Více informací o svářečce si můžete přečíst také na našem blogu - MOST Pontig 202 AC/DC recenze.

Svářečka TIG pro hliník - Pontig 202 AC/DC MOST

Svářečka PONTIG 202 AC/DC MOST pro svařování metodou TIG - ovládací panel

Hliníkový svar provedený invertorovou svářečkou Pontig 202 AC/DC MOST
| Použití: | profesionál |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10–200 A, MMA: 10–160 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 200 A/25 %, 129 A/60 %, 100 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | DC: 160 A/30 %, 114 A/60 %, 88 A/100 % A |
| Jištění: | 25 A (pomalé) |
| Krytí: | IP 21S |
| Rozměry: | 502 × 218 × 382 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Průměr elektrody: | 1,6–3,25 |
| Použití: | profesionál |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10–200 A, MMA: 10–160 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 200 A/25 %, 129 A/60 %, 100 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | DC: 160 A/30 %, 114 A/60 %, 88 A/100 % A |
| Jištění: | 25 A (pomalé) |
| Krytí: | IP 21S |
| Rozměry: | 502 × 218 × 382 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Průměr elektrody: | 1,6–3,25 |
Recenze TIG svářečky Pontig 202 AC/DC MOST na svařování hliníku
Prodejce Martin si pozval zkušeného TIG svářeče Šaradína na hodnocení Pontig 202 od MOST
AC/DC Tig MOST - Pontig 202
Recenze KILLEROZ
Recenze TIG svářečky Pontig 202 AC/DC Kobaltsky
Hodnocení Pontig zkušeným svářečem Kobaltským i se záběry na svary