Svařovací invertor Fanmig J23 MOST pro svařování MIG/MAG (CO2) na kolečkách pro lepší přenos v dílně. Je vhodný pro svařování oceli a nerezové oceli. Součástí balení je také řetěz pro upevnění plynové lahve.
| Obj. číslo | SETFANMIGJ23 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 14.8.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 20 004 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | SETFANMIGJ23 |
Svařovací invertor Fanmig J23 MOST pro svařování MIG/MAG (CO2) na kolečkách pro lepší přenos v dílně. Je vhodný pro svařování oceli a nerezové oceli. Součástí balení je také řetěz pro upevnění plynové lahve.
Kromě svářečky Fanmig J23 sada obsahuje také:
Svářečka CO2 Fanmig J23 MOST je moderní invertorová svářečka pro svařování metodou MIG/MAG. Je vhodná pro svařování oceli a nerezové oceli. Používá se především pro řemeslné a hobby práce.
Balení a příslušenství v ceně svářečky:

Svářec kukla ARCHON MOST 1/1/1/2
Kukla ARCHON kombinuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, komfort a velmi dobré technické parametry:

Samostmívací kazeta kukly Archon MOST
Nízká hmotnost průzoru a ergonomický, nastavitelný hlavový díl poskytují maximální pohodlí během dlouhodobého používání.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 30–180 A |
| Napětí naprázdno U0: | 52 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 16 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 80 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 103 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 20 % = 180 A |
| Krytí: | IP 21S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–14,0 m/min |
| Rozměry: | 890 × 453 × 668 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Hmotnost cívky: | 15 kg nebo 5 kg (5kg cívka v balení setu) |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Barva: | modrá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 30–180 A |
| Napětí naprázdno U0: | 52 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 16 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 80 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 103 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 20 % = 180 A |
| Krytí: | IP 21S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–14,0 m/min |
| Rozměry: | 890 × 453 × 668 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Hmotnost cívky: | 15 kg nebo 5 kg (5kg cívka v balení setu) |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Barva: | modrá |
Svářečka Fanmig j23 MOST od Solíka - Recenze od Killeroze