ORBIMAT 180 SW je inteligentní orbitální zdroj pro svařování TIG o výkonu 180 A, s dotykovým displejem, funkcemi Flow-Force a Permanent Gas, inteligentním ovládáním a monitoringem pro moderní svařování.
| Obj. číslo | 850000001 |
Cena na dotaz
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 850000001 |
ORBIMAT 180 SW je inteligentní orbitální zdroj pro svařování TIG o výkonu 180 A, s dotykovým displejem, funkcemi Flow-Force a Permanent Gas, inteligentním ovládáním a monitoringem pro moderní svařování.
V ceně je zahrnuto:
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | orbitálne zváranie TIG |
| Síťové napětí: | 1~ 110 – 230 V/50 – 60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±10 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 3 – 180 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 160 |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 180 |
| Účinník: | 1,0 cos φ (při 180 A) |
| Krytí: | IP 23S |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 600 × 400 × 310 mm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Celkový obsah kapaliny: | 2,2 l |
| Maximální tlak: | 4 bar |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | orbitálne zváranie TIG |
| Síťové napětí: | 1~ 110 – 230 V/50 – 60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±10 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 3 – 180 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 160 |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 180 |
| Účinník: | 1,0 cos φ (při 180 A) |
| Krytí: | IP 23S |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 600 × 400 × 310 mm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Celkový obsah kapaliny: | 2,2 l |
| Maximální tlak: | 4 bar |