Multifunkční profesionální svářečka pro svařování MIG/MAG, MMA a TIG LA (Lift-Arc). Synergické programy, duální pulzní funkce, změna polarity, velký přehledný LCD displej, intuitivní ovládání, 4-kladkový posuv drátu, osvětlení vnitřního prostoru.
| Obj. číslo | 5.0335 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 8.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 30 931 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 8%
| Obj. číslo | 5.0335 |
Multifunkční profesionální svářečka pro svařování MIG/MAG, MMA a TIG LA (Lift-Arc). Synergické programy, duální pulzní funkce, změna polarity, velký přehledný LCD displej, intuitivní ovládání, 4-kladkový posuv drátu, osvětlení vnitřního prostoru.



| Sekundární svařovací parametry | MIG/MAG svařovací parametry (default) | TIG svařovací parametry (default) | MMA svařovací parametry (default) |
|---|---|---|---|
| Dvoutakt/Čtyřtakt | 2T/4T/S2T/S4T (2T) | 2T/4T (2T) | |
| Dohoření | 0–10 (2) | ||
| Počáteční rychlost | 1–10 (2) | ||
| Předfuk | 0–2 s (0,1 s) | ||
| Dofuk | 0–5 s (0,5 s) | 0–20 s (3 s) | |
| Tlumivka | -10–10 (0) | ||
| Doběh | 0–20 s (1 s) | ||
| Hot Start | 0–10 (5) | ||
| Hot Start Time | 0,1–0,5 s (0,1s) | ||
| Špičkový proud | 10–200 A (25 A) | 10–200 A (80 A) | 10–200 A (20 A) |
| Základní proud | 20–80 % (50 %) | 20–80 % (50 %) | |
| Střídavý proud | 20–80 % (50 %) | 5–95 % (50 %) | 5–95 % (50 %) |
| Frekvence | 0,5–5 Hz (1 Hz) | 0,5–999 Hz (1 Hz) | 0,5–100Hz (1 Hz) |
| Arc Force | 0–10 (5) |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblouk: | pulsní |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Kladky: | 4 × 30/22 |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 20–200 A, MMA: 10–200 A, TIG: 10–200 A |
| Napětí naprázdno U20: | 66 V |
| Jištění: | 16 @ A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MIG/MAG: 15,6 A; MMA: 15,8 A; TIG: 12,9 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 130 A; MMA: 120 A; TIG: 130 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 165 A; MMA: 150 A; TIG: 165 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG 30 % = 200 A; MMA 25 % = 200 A; TIG 40 %=200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–16,5 m/min |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 230 × 640 × 420 mm |
| Hmotnost: | 18,4 kg |
| Hmotnost cívky: | 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | bílá + černá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblouk: | pulsní |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Kladky: | 4 × 30/22 |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 20–200 A, MMA: 10–200 A, TIG: 10–200 A |
| Napětí naprázdno U20: | 66 V |
| Jištění: | 16 @ A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MIG/MAG: 15,6 A; MMA: 15,8 A; TIG: 12,9 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 130 A; MMA: 120 A; TIG: 130 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 165 A; MMA: 150 A; TIG: 165 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG 30 % = 200 A; MMA 25 % = 200 A; TIG 40 %=200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–16,5 m/min |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 230 × 640 × 420 mm |
| Hmotnost: | 18,4 kg |
| Hmotnost cívky: | 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | bílá + černá |
Svařovací stroj PERUN 200 SDpulse ALFA IN