Invertor pro svařování metodami MMA, MIG/MAG a TIG od české společnosti Alfa IN. Velký přehledný LCD displej a synergické programy.
| Obj. číslo | 5.0291 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce:
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 25 239 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 5%
| Obj. číslo | 5.0291 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Invertor pro svařování metodami MMA, MIG/MAG a TIG od české společnosti Alfa IN. Velký přehledný LCD displej a synergické programy.
Balení neobsahuje plynovou hadici ani uzemňovací kabel – lze je však spolu se svářečkou zakoupit v košíku za výhodnou cenu.
Další informace o funkcích a výhodách svářečky najdete v samostatné recenzi na našem blogu.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 20–200 A, MMA: 10–200 A, TIG: 10–200 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 200 A/35 %, 150 A/60 %, 140 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | 200 A/25%, 140 A/60%, 120 A/100% A |
| Napětí naprázdno U0: | 67 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 15,7 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 130 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 150 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 % = 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–17,0 m/min |
| Rozměry: | 215 × 540 × 410 mm |
| Hmotnost: | 17,3 kg |
| Hmotnost cívky: | 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | bílá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 20–200 A, MMA: 10–200 A, TIG: 10–200 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 200 A/35 %, 150 A/60 %, 140 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | 200 A/25%, 140 A/60%, 120 A/100% A |
| Napětí naprázdno U0: | 67 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 15,7 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 130 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 150 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 % = 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–17,0 m/min |
| Rozměry: | 215 × 540 × 410 mm |
| Hmotnost: | 17,3 kg |
| Hmotnost cívky: | 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | bílá |