Multifunkční invertorová svářečka pro svařování MIG/MAG, obalenou elektrodou MMA a TIG s dotykovým zapálením (Lift Arc). Mobilní svářečka s technologií IGBT na ocel, nerez, hliník.
| Obj. číslo | 5.0292 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5.0292 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Multifunkční invertorová svářečka pro svařování MIG/MAG, obalenou elektrodou MMA a TIG s dotykovým zapálením (Lift Arc). Mobilní svářečka s technologií IGBT na ocel, nerez, hliník.
Balení neobsahuje plynovou hadici ani uzemňovací kabel – lze je však spolu se svářečkou zakoupit v košíku za výhodnou cenu.

| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 25–200 A; MMA: 10–200 A; TIG: 10–200 A |
| Napětí naprázdno U20: | 67 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MIG/MAG: 14,5 A; MMA: 16 A; TIG: 12 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 130 A; MMA: 120 A; TIG: 140 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 150 A; MMA: 140 A; TIG: 160 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG 30 %: 200 A; MMA 25 %: 200 A; TIG 35 %: 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–16,5 m/min |
| Rozměry: | 230 × 640 × 420 mm |
| Hmotnost: | 18,4 kg |
| Hmotnost cívky: | 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | bílá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 25–200 A; MMA: 10–200 A; TIG: 10–200 A |
| Napětí naprázdno U20: | 67 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MIG/MAG: 14,5 A; MMA: 16 A; TIG: 12 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 130 A; MMA: 120 A; TIG: 140 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 150 A; MMA: 140 A; TIG: 160 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG 30 %: 200 A; MMA 25 %: 200 A; TIG 35 %: 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5–16,5 m/min |
| Rozměry: | 230 × 640 × 420 mm |
| Hmotnost: | 18,4 kg |
| Hmotnost cívky: | 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | bílá |