Přenosná multifunkční invertorová svářečka pro profesionální svařování metodami TIG DC pro legované oceli, TIG AC pro hliník a obalenou elektrodou MMA.
| Obj. číslo | 5.0293 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5.0293 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Přenosná multifunkční invertorová svářečka pro profesionální svařování metodami TIG DC pro legované oceli, TIG AC pro hliník a obalenou elektrodou MMA.
Multifunkční invertor PERUN 200 AC/DC Pulse od ALFA IN pro profesionální svařování metodami:
1. TIG DC (stejnosměrný proud) pro legované oceli s vysokofrekvenčním zapálením oblouku (HF) nebo LIFT ARC,
2. TIG AC (střídavý proud) pro hliník a jeho slitiny s vysokofrekvenčním zapálením oblouku (HF) nebo LIFT ARC,
3. MMA DC (obalená elektroda),
4. MMA AC (obalená elektroda).

V ceně je zahrnuté příslušenství: zemnicí kabel 3 m + plynová hadička.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MMA AC/DC: 10–170 A; TIG AC: 10–200 A, TIG DC: 5–170 A |
| Napětí naprázdno U0: | MMA DC/TIG DC: 63,0 V |
| Jištění: | 16 A (25 A) |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA AC/DC: 16,0 A (22,7 A) ; TIG AC/DC: 16,0 A (17,3 A) |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MMA AC/DC: 80 A (110 A); TIG AC/DC: 120 A (120 A) |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MMA AC/DC: 100 A (140 A); TIG AC/DC: 140 A (140 A) |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MMA AC/DC: 20 % = 170 A (40 % = 170 A); TIG AC/DC: 30 % = 200 A (35 % = 200 A) |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 530 × 310 mm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MMA AC/DC: 10–170 A; TIG AC: 10–200 A, TIG DC: 5–170 A |
| Napětí naprázdno U0: | MMA DC/TIG DC: 63,0 V |
| Jištění: | 16 A (25 A) |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA AC/DC: 16,0 A (22,7 A) ; TIG AC/DC: 16,0 A (17,3 A) |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MMA AC/DC: 80 A (110 A); TIG AC/DC: 120 A (120 A) |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MMA AC/DC: 100 A (140 A); TIG AC/DC: 140 A (140 A) |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MMA AC/DC: 20 % = 170 A (40 % = 170 A); TIG AC/DC: 30 % = 200 A (35 % = 200 A) |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 530 × 310 mm |
| Hmotnost: | 9,5 kg |