Moderní invertorový poloautomatický stroj pro svařování MIG/MAG a MMA (obalenou elektrodou) na ocel, nerezovou ocel a hliník. 4kladkový podavač drátu, pro svařovací dráty z cívky 15 kg/K300. Doporučené průměry ocelových drátů jsou 0,8 mm až 1,2 mm.
| Obj. číslo | 5100023740 |
| Obj. číslo | 5100023740 |
Moderní invertorový poloautomatický stroj pro svařování MIG/MAG a MMA (obalenou elektrodou) na ocel, nerezovou ocel a hliník. 4kladkový podavač drátu, pro svařovací dráty z cívky 15 kg/K300. Doporučené průměry ocelových drátů jsou 0,8 mm až 1,2 mm.
FANMIG 330 LCD je přirozeným nástupcem starších kompaktních poloautomatických strojů s nastavitelným svařovacím proudem (transformátor)jako například FANMIG 320-4 MOST.
Stroj se používá ke svařování oceli, nerezavějící oceli nebo hliníku (po přestavbě podavače a svařovacího hořáku). Parametry svařování lze nastavit synergicky (přednastavené programy) nebo manuálně.

Obsah balení: svářečka se dodává s přívodním kabelem, plynovou hadicí a návodem k obsluze, standardními kladkami pro ocelový drát 0,8–1,0 mm.
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 0,9 mm |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Kladky: | 4 × 30/22 |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Napětí naprázdno U0: | 76 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | 12,9 A (MMA) |
| Proud I1max: | 23,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 210 A; MMA: 200 A (MIG/MAG: 210 A; MMA: 200 A) |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 250 A; MMA: 240 A (MIG/MAG: 250 A; MMA: 240 A) |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG: 35 % = 330 A; MMA: 55 % = 250 A (MIG/MAG: 35 % = 330 A; MMA: 55 % = 250 A) |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5 – 24 m/min |
| Třída izolace: | H |
| Rozměry: | 474 x 911 x 670 mm |
| Hmotnost: | 49 kg |
| Hmotnost cívky: | 15 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 0,9 mm |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Kladky: | 4 × 30/22 |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Napětí naprázdno U0: | 76 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | 12,9 A (MMA) |
| Proud I1max: | 23,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 210 A; MMA: 200 A (MIG/MAG: 210 A; MMA: 200 A) |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 250 A; MMA: 240 A (MIG/MAG: 250 A; MMA: 240 A) |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG: 35 % = 330 A; MMA: 55 % = 250 A (MIG/MAG: 35 % = 330 A; MMA: 55 % = 250 A) |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1,5 – 24 m/min |
| Třída izolace: | H |
| Rozměry: | 474 x 911 x 670 mm |
| Hmotnost: | 49 kg |
| Hmotnost cívky: | 15 |
| Průměr cívky: | 300 mm |