Plynem chlazený hořák SGT 26 značky ALFA IN PARKER pro svařování TIG při max. proudu 125 A AC/180 A DC, zatěžovatel 35 %. S hořákem lze použít wolframové elektrody o průměru 1,0–4,0 mm. Připojení 35-50, ovládání Up-Down, konektor ST. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 26SL8STUD |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 26SL8STUD |
Plynem chlazený hořák SGT 26 značky ALFA IN PARKER pro svařování TIG při max. proudu 125 A AC/180 A DC, zatěžovatel 35 %. S hořákem lze použít wolframové elektrody o průměru 1,0–4,0 mm. Připojení 35-50, ovládání Up-Down, konektor ST. Délka 8 metrů.
Hořák je určený pro zdroje Alfa In PEGAS (TIG, AC/DC, MIG) s 12pinovým konektorem Smart: PEGAS 161T HF PULSE, PEGAS 201T HF PULSE, PEGAS 200 AC/DC Smart, PEGAS 200 AC/DC Pulse Smart, PEGAS 320 AC/DC, PEGAS 400 AC/DC.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| Č. | Název | Kód výrobce |
| 1 | Krk (tělo) hořáku (pevný) Krk (tělo) hořáku (flexibilní) SGT26 PARKER FX | PWP26 PWP26FX |
| 2 | O-kroužek | P98W18 |
| 3 | Kryt elektrody dlouhý | P57Y02 |
| 4 | Kryt elektrody střední | P300M |
| 5 | Kryt elektrody krátký | P57Y04 |
| 6 | Tlačítko PER1MS | PER1MS |
| 7 | Vodič 12,5 ft Vodič 25 ft | PERSWL4 PERSWL8 |
| 8 | Sada šroubů | PERSP1 |
| 9 | Rukojeť dlouhá | PERH200 |
| 10 | Kloub a pojistná matice | PERKJ200 |
| 11 | Plášť kůže 0,8 m | PERLC200-08 |
| 12 | Spojka | PERJK200 |
| 13 | Plášť neopren x 3,2 m Plášť neopren x 7,2 m | PERNCL-32 PERNCL-72 |
| 14 | Plášť x 12,5 ft kůže Plášť x 25 ft kůže | PERCO200-40 PERCO200-80 |
| 15 | Chránič kabelu dlouhý | PSLH26-S |
| 16 | Pouzdro – krytka | PSLH26-C |
| 17 | Pouzdro | PSLH26-H |
| 18 | Kabel proudový x 12,5 ft Kabel proudový x 25 ft | PSL46V28AOB PSL46V30AOB |
| 19 | Držák | PSL3550 |
| 20 | Hadice – přívod plynu | PSLOB-1-GS5 |
Informace o doporučovaných invertorech naleznete v katalogovém listu.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | Suregrip Ergo |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 180 A DC/125 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–4,0 mm |
| Koncovka hořáku: | 12 PIN ST (Smart konektor) |
| Ovládání hořáku: | Up/Down (UD) - s dálkovým ovládáním |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Pro invertor/stroj: | PEGAS 161T HF PULSE / PEGAS 201T HF PULSE / PEGAS 200 AC/DC (pulse) Smart / PEGAS 320 AC/DC / PEGAS 400 AC/DC |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | Suregrip Ergo |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 180 A DC/125 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–4,0 mm |
| Koncovka hořáku: | 12 PIN ST (Smart konektor) |
| Ovládání hořáku: | Up/Down (UD) - s dálkovým ovládáním |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Pro invertor/stroj: | PEGAS 161T HF PULSE / PEGAS 201T HF PULSE / PEGAS 200 AC/DC (pulse) Smart / PEGAS 320 AC/DC / PEGAS 400 AC/DC |