Kapalinou chlazený hořák SGT 20 pro svařování TIG při max. proudu 160 A AC/225 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Pevný krk, bez ovládacího tlačítka, připojení 35-50. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | SGT20-SL-8-O-1 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | SGT20-SL-8-O-1 |
Kapalinou chlazený hořák SGT 20 pro svařování TIG při max. proudu 160 A AC/225 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Pevný krk, bez ovládacího tlačítka, připojení 35-50. Délka 8 metrů.
Náhradní díly a rozsyp pro tento typ hořáku:

| Č. | Názov | Kód výrobcu |
| 1 | Tělo hořáku SGT20 PARKER Tělo hořáku (flexibilní) SGT20 PARKER FX Tělo hořáku (flexibilní) SGT20 PARKER FX-LONG | PWP20 PWP20FX PWP20FXL |
| 2 | O-kroužek | P98W77 |
| 3 | Kryt elektrody dlouhý | P41V24 |
| 4 | Kryt elektrody střední | P41V35 |
| 5 | Kryt elektrody krátký | P41V33 |
| 6 | Svorka plynové hadice 8,0 mm | PB5025S |
| 7 | Svorka vodní hadice 8,7 mm | PB5041 |
| 8 | Tlačítko | PER1MS |
| 9 | Vodič 12,5 ft Vodič 25 ft | PERSWL4 PERSWL8 |
| 10 | Šroub | PERSP1 |
| 11 | Rukojeť malá | PERH100 |
| 12 | Kloub a pojistná matice | PERKJ100 |
| 13 | Plášť kůže 0,8 m | PERLC100-08 |
| 14 | Spojka | PERJK100 |
| 15 | Plášť neopren X 3,2m Plášť neopren X 7,2m | PERNCS-32 PERNCS-72 |
| 16 | Plášť x 12,5 ft kůže Plášť x 25 ft kůže | PERCO100-40 PERCO100-80 |
| 17 | Chránič kabelu Large | PSLH26-S |
| 18 | Průchodka hadic | PSLH1820-S |
| 19 | Pouzdro | PSLH26-H |
| 20 | Kabel proudový x 12,5 ft Kabel proudový x 25 ft | PSL45V03AOB PSL45V04AOB |
| 21 | Držák | PSL3550 |
| 22 | Vodní hadice x 12,5 ft O/B Vodní hadice x 25 ft O/B | PN45V07OB-WF1 PN45V08OB-WF1 |
| 23 | Plynová hadice x 12,5 ft PVC Plynová hadice x 25 ft PVC | P45V09-GS5 P45V10-GS5 |
| 24 | Vodní hadice zpětná O/B | PSLOB-1-WF1 |
Detailní informace o hořáku SGT 20 PARKER naleznete v katalogovém listu.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 9/20 (malý hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | Suregrip Ergo |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Min. průtok chladicí kapaliny: | 1,2 l/min |
| Min. vstupní tlak chladicí kapaliny: | 2,0 bar |
| Min. požadovaný výkon chlazení: | 700 W |
| Max. vstupní tlak chladící kvapaliny: | 5,0 bar |
| Max. vstupní teplota chladicí kapaliny: | 50 °C |
| Koncovka hořáku: | bez řídícího konektoru pro připojení ke svářečce |
| Ovládání hořáku: | bez tlačítka |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 9/20 (malý hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | Suregrip Ergo |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Min. průtok chladicí kapaliny: | 1,2 l/min |
| Min. vstupní tlak chladicí kapaliny: | 2,0 bar |
| Min. požadovaný výkon chlazení: | 700 W |
| Max. vstupní tlak chladící kvapaliny: | 5,0 bar |
| Max. vstupní teplota chladicí kapaliny: | 50 °C |
| Koncovka hořáku: | bez řídícího konektoru pro připojení ke svářečce |
| Ovládání hořáku: | bez tlačítka |
| Délka hořáku: | 8 m |