Kapalinou chlazený hořák Lorch i-LTW 3000 UD pro svařování TIG při max. proudu 230 A AC/320 A DC, zatěžovatel 100 %. Wolframové elektrody o průměru 1,0–3,2 mm. Dálkové ovládání Up-Down. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 513.3008.3 |
| Obj. číslo | 513.3008.3 |
Kapalinou chlazený hořák Lorch i-LTW 3000 UD pro svařování TIG při max. proudu 230 A AC/320 A DC, zatěžovatel 100 %. Wolframové elektrody o průměru 1,0–3,2 mm. Dálkové ovládání Up-Down. Délka 8 metrů.
Hořák i-LTW 3000 UD je použitelný se všemi TIG zdroji Lorch s funkcí ITC-Inside (ITC = Intelligent Torch Control): řady T, T-Pro, TF-Pro, HandyTIG AC/DC.
Podrobnější informace naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 9/20 (malý hořák) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | Up/Down (UD) - s dálkovým ovládáním |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 9/20 (malý hořák) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | Up/Down (UD) - s dálkovým ovládáním |
| Délka hořáku: | 8 m |