Kapalinou chlazený hořák Lorch i-LTW 3000 Powermaster pro svařování TIG při max. proudu 230 A AC/320 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Ovládání Powermaster s digitálním displejem. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 513.3008.5 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 513.3008.5 |
Kapalinou chlazený hořák Lorch i-LTW 3000 Powermaster pro svařování TIG při max. proudu 230 A AC/320 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Ovládání Powermaster s digitálním displejem. Délka 8 metrů.
Hořák a-LTW 3000 PM je použitelný se všemi TIG zdroji Lorch, obzvlášť se doporučuje pro série V, T, T-Pro a HandyTIG DC.
Podrobnější informace naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 9/20 (malý hořák) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 320 A DC/230 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | Powermaster - s digitálním displejem |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 9/20 (malý hořák) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 1 |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 320 A DC/230 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | Powermaster - s digitálním displejem |
| Délka hořáku: | 8 m |