Kapalinou chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 270 A AC/380 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem můžete použít wolframovou elektrodu s průměrem 1,0–4,0 mm. Dálkové ovládání Up Down. Délka 4 metry.
| Obj. číslo | 5601032665 |
| Obj. číslo | 5601032665 |
Kapalinou chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 270 A AC/380 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem můžete použít wolframovou elektrodu s průměrem 1,0–4,0 mm. Dálkové ovládání Up Down. Délka 4 metry.
Hořák TIG T18 SGRIP UP-DOWN se používá ke svářečkám PONTIG 300 LCD a PONTIG 320 LCD MOST.
Průtok plynu je 5–12 l/min.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| Č. | Název |
| 1 | Krk hořáku SR-18W MOST Krk hořáku SR-18F MOST (flexibilní) Krk hořáku SR-18SC MOST (zesílený) |
| 2 | Spínač ON/OFF |
| 3 | Rukojeť hořáku TIG SGRIP |
| 4 | Izolátor 17/18/26/ Izolátor/ Izolátor Jumbo |
| 5 | Kryt elektrody dlouhý 17/18/26 |
| 5.1 | Kryt elektrody krátký 17/18/26 |
| 6 | Ochrana vedení 4 m / 8 m / 12 m |
| 7 | Kleština 1,0 mm 17/18/26 Kleština 1,6 mm 17/18/26 Kleština 2,0 mm 17/18/26 Kleština 2,4 mm 17/18/26 Kleština 3,2 mm 17/18/26 Kleština 4,0 mm 17/18/26 Kleština 2,4 mm Jumbo Kleština 3,2 mm Jumbo |
| 8 | Držák kleštiny TIG 1,0 mm 17/18/26 Držák kleštiny TIG 1,6 mm 17/18/26 Držák kleštiny TIG 2,0 mm 17/18/26 Držák kleštiny TIG 2,4 mm 17/18/26 Držák kleštiny TIG 3,2 mm 17/18/26 Držák kleštiny TIG 4,0 mm 17/18/26 |
| 8.1 | Držák kleštiny se sítkem 1,0 mm 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 1,6 mm 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 2,4 mm 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 3,2 mm 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 4,0 mm 17/18/26 |
| 8.2 | Držák kleštiny se sítkem 2,4 mm 17/18/26 Jumbo Držák kleštiny se sítkem 3,2 mm 17/18/26 Jumbo |
| 9 | Keramická hubice 6,5x47 mm #4 Keramická hubice 8,0x47 mm #5 Keramická hubice 9,5x47 mm #6 Keramická hubice 11,0x47 mm #7 Keramická hubice 12,5x47 mm #8 Keramická hubice 16,0x47 mm #10 Keramická hubice 19,5x47 mm #12 |
| 9.1 | Keramická hubice 8,0x76 mm #5 Keramická hubice 9,5x76 mm #6 Keramická hubice 11,0x76 mm #7 |
| 9.2 | Keramická hubice 6,5x42 lam #4 Keramická hubice 8,0x42 lam #5 Keramická hubice 9,5x42 lam #6 Keramická hubice 11,0x42 lam #7 Keramická hubice 12,5x42 lam #8 Keramická hubice 19,5x42 lam #12 |
| 9.3 | Keramická hubice 9,5x48 Jumbo #6 Keramická hubice 12,5x48 Jumbo #8 Keramická hubice 16x48 Jumbo #10 Keramická hubice 19,5x48 Jumbo #12 |
| 10 | Ovládací kabel 4 m / 8 m / 12 m |
| 11 | Kabel proudový - vodní 18W SGRIP 4 m / 8 m / 12 m |
| 12 | Plynová hadice 4 m / 8 m / 12 m |
| 13 | Vodní hadice modrá 4 m / 8 m / 12 m |
| 14 | Rychlospojka SGRIP |
| 15 | Vodní hadice červená |
| 16 | Ochranný kloub |
| 17 | Zpevnění kabelu |
| 18 | Kryt eurokoncovky |
| 19 | Kloub TIG |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete také v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 270 A AC/380 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–4,0 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Koncovka hořáku: | 9 PIN |
| Ovládání hořáku: | Up/Down (UD) - s dálkovým ovládáním |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | PONTIG 300 LCD MOST / PONTIG 320 LCD MOST |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 270 A AC/380 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–4,0 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Koncovka hořáku: | 9 PIN |
| Ovládání hořáku: | Up/Down (UD) - s dálkovým ovládáním |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | PONTIG 300 LCD MOST / PONTIG 320 LCD MOST |