Kapalinou chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 270 A AC/380 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–4,0 mm. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 5601032633 |
| Obj. číslo | 5601032633 |
Kapalinou chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 270 A AC/380 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–4,0 mm. Délka 8 metrů.
Průtok plynu je 5–12 l/min.
Hořák je s koncovkami, určený pro svářečky Pontig 3200DC, Pontig 4000DC a Pontig 4001AC/DC.
Náhradní díly a rozsyp pro tento typ hořáku:

| Č. | Název |
| 1 | Krk hořáku SR-18W MOST Krk hořáku SR-18F MOST (flexibilní) Krk hořáku SR-18SC MOST (posílený) |
| 2 | Spínač ON/OFF |
| 3 | Rukojeť TIG SGRIP |
| 4 | Izolátor SR-17/18/26/Izolátor/Izolátor Jumbo |
| 5 | Kryt elektrody dlouhý SR-17/18/26 |
| 5.1 | Kryt elektrody krátký SR-17/18/26 |
| 6 | Ochrana vedení 4 m/8 m/12 m |
| 7 | Kleština 1,0 SR-17/18/26 Kleština 1,6 SR-17/18/27 Kleština 2,0 SR-17/18/28 Kleština 2,4 SR-17/18/29 Kleština 3,2 SR-17/18/29 Kleština 4,0 SR-17/18/29 Kleština 2,4 Jumbo Kleština 3,2 Jumbo |
| 8 | Držák kleštiny TIG 1,0 SR-17/18/29 Držák kleštiny TIG 1,6 SR-17/18/30 Držák kleštiny TIG 2,0 SR-17/18/31 Držák kleštiny TIG 2,4 SR-17/18/32 Držák kleštiny TIG 3,2 SR-17/18/32 Držák kleštiny TIG 4,0 SR-17/18/32 |
| 8.1 | Držák kleštiny se sítkem 1,0 SR-17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 1,6 SR-17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 2,4 SR-17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 3,2 SR-17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 4,0 SR-17/18/26 |
| 8.2 | Držák kleštiny se sítkem 2,4 SR-17/18/27 Jumbo Držák kleštiny se sítkem 3,2 SR-17/18/27 Jumbo |
| 9 | Keramická hubice 6,5x47 #4 Keramická hubice 8,0x47 #5 Keramická hubice 9,5x47 #6 Keramická hubice 11,0x47 #7 Keramická hubice 12,5x47 #8 Keramická hubice 16,0x47 #10 Keramická hubice 19,5x47#12 |
| 9.1 | Keramická hubice 8,0x76 #5 Keramická hubice 9,5x76 #6 Keramická hubice 11,0x76 #7 |
| 9.2 | Keramická hubice 6,5x42 lam #4 Keramická hubice 8,0x42 lam #5 Keramická hubice 9,5x42 lam #6 Keramická hubice 11,0x42 lam #7 Keramická hubice 12,5x42 lam #8 Keramická hubice 19,5x42 lam #12 |
| 9.3 | Keramická hubice 9,5x48 Jumbo #6 Keramická hubice 12,5x48 Jumbo #8 Keramická hubice 16x48 Jumbo #10 Keramická hubice 19,5x48 Jumbo #12 |
| 10 | Ovládací kabel 4 m/8 m/12 m |
| 11 | Kabel proudový - vodní 18W SGRIP 4 m/8 m/12 m |
| 12 | Plynová hadice 4 m/8 m/12 m |
| 13 | Modrá vodní hadice 4 m/8 m/12 m |
| 14 | Rychlospojka SGRIP |
| 15 | Červená vodní hadice |
| 16 | Ochranný kloub |
| 17 | Zpevnění kabelu |
| 18 | Kryt eurokoncovky |
| 19 | Kloub TIG |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 270 A AC/380 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–4,0 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Pro invertor/stroj: | Pontig 3200 DC MOST / Pontig 4001 AC/DC MOST / PONTIG 4000 DC MOST |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 270 A AC/380 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–4,0 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Pro invertor/stroj: | Pontig 3200 DC MOST / Pontig 4001 AC/DC MOST / PONTIG 4000 DC MOST |